מגזין Family Wealth

 

 

 

חברת די.סי.פייננס גאה להודיע על המהדורה החמישית של מגזין Family Wealth העוסק בניהול נכסים משפחתיים, עסקים משפחתיים ו- Family Office הכולל גם מדריך יועצים וספקי שירותים הפועלים בישראל ובחו”ל. המגזין נשלח לכ-18,000 מהמשפחות האמידות בישראל על פי מאגר די.סי.פייננס.

 

לרכישת מגזין 2016  אנא שלחו מייל ל- info@israelwealth.co.il.

 

שלא כמו מגזיני יוקרה אחרים, עיקר התכנים עוסקים בנושאים הרגישים ביותר הניצבים בפני אוכלוסיה זו, הנושאים אשר הביאו להצלחה הועידה לפמילי אופיס וניהול עושר.

 

המגזין עוסק בנושאים הבאים:

 

ניהול נכסים משפחתיים- מיסוי, תכנוני מס, ירושות, עזבונות, שמירה על נכסים (Asset Preservation), העברה בין דורית (Capital Transfer), נאמנויות (Trusts), התמודדות עם אתגרי הדור השלישי, השקעות ונושאים רלוונטים נוספים.

  

פמילי אופיס - ראיון עם Single Family Office מישראל, שוויץ ואנגליה, מאמרים וטורים בנושאים אלו, בחירת מולטי פמילי אופיס, מתי יש לבחון מעבר לסינגל פמילי אופיס, הבנקאות הפרטית ויחסיה עם המולטי פמילי אופיסס ונושאים קשורים.

 

פילנתרופיה - מתודולוגית פילנתרופיה, מידה נכונה של השקעות פילנתרופיות, מגמות בתחום, אחריות חברתית, תרומה לקהילה ונושאים קשורים.

 

ניהול עסק משפחתי - העברה בין דורית, בניית דור ההמשך, התמודדות עם משברים ואתגרים בחברה ובמשפחה, ניהול משברים, סקירת עולם העסקים המשפחתיים בישראל ובעולם, ראיון עם משפחה המנהלת חברה בולטת ונושאים קשורים אחרים.

 

בנוסף, המגזין כולל מדריך ספקי שירותים, אשר בתחום דיסקרטי זה, ימפה לראשונה את רואי החשבון, הבנקאים הפרטיים, המולטי פמילי אופיסס, עורכי הדין, הפסיכולוגים והיועצים הפועלים בתחום, בישראל ובעולם.

 

המגזין מהווה מקור מידע חשוב לנושאים העמוקים ביותר שעל סדר היום של המשפחות האמידות בישראל, ויתרה מכך, ישמש לבני המשפחה מדריך כאמור, לספקי השירותים המגוונים הפועלים בענף.

 

תפוצה: 18,000  עותקים בדיוור ישיר. חשיפה לקהל קוראים של 90,000 איש.

נייר: כרומו מט, נייר נטול עץ, 90 גרם

חוברת: 216 גרם, 100 עמוד

 

חיי מדף - המגזין יוצא פעמיים בשנה. חיי המדף של כל מגזין הוא שישה חודשים לכל הפחות. הופעת המדריך במגזין מבטיח את חיי המדף הארוכים במיוחד, כאשר רוב הקוראים ישמרו את המגזין עד הופעת המדריך המעודכן הבא.

 

מדריך ספקי השירותים של Family Wealth הוא המדריך הראשון בישראל לעוסקים בתחומים הקשורים לניהול עושר ועסקים משפחתיים. המדריך כולל קטגוריות של יועצים, Multi Family Offices, עורכי דין, רואי חשבון,  בנקאות פרטית, נאמנויות (TRUSTS)  ואחרים מישראל ומרחבי העולם. מדריך זה ישמש אלפי משפחות אמידות בישראל  המבקשות לפנות לספק שירות כזה או אחר.

 

בכל עמוד מופיעים כעשרה ספקי שירותים כאשר כל קוביית פרסום כוללת את לוגו החברה, שמות השותפים, סוג השירות, פרטי קשר (אתר חברה, אימייל וטלפון) וכתובת.

 

לפרטים נוספים: info@dcf.co.il