עברית

ב-10 ביוני 2020 נערוך את הועידה השנתית לניהול נכסים משפחתיים היחידה מתחומה בישראל, זו השנה העשירית ברציפות, במלון הילטון תל אביב. בועידה נארח למעלה מ-300 משקיעים פרטיים ונציגי פמילי אופיסס.

הדובר המרכזי השנה הוא הנסיך  Lorenzo de’ Medici  נצר לאחת המשפחות החשובות בהיסטוריה שבין היתר היו המממנות של אמנים כמו דה וינצ’י ומיכאל אנג’לו והיו אלו שהזמינו את אחת מעבודות האמנות המפורסמות בהיסטוריה – The Creation of Adam  – Creazione di Adamo.

במרוצת השנים מונו מקרב המשפחה ארבעה אפיפיורים (לאו העשירי, קלמנס השביעי, פיוס הרביעי ולאו האחד עשר), מספר שליטים של רפובליקת פירנצה (החשוב שבהם היה לורנצו המפואר, פטרונן של כמה מיצירות האמנות המפורסמות בתקופת הרנסאנס), ומאוחר יותר גם מספר בני אצולה צרפתיים ואנגליים, ובהם שתי מלכות צרפת (קטרינה דה מדיצ’י ומארי דה מדיצ’י(.

המשפחה הצליחה להביא את פירנצה אל תחת שליטתם, ובכך לאפשר סביבה לשגשוג של אמנות והומניזם ובכך הובילה המשפחה ללידתו של הרנסאנס האיטלקי, יחד עם משפחות גדולות ומשפיעות אחרות.

דוברים בולטים נוספים:

ד”ר קירה רדינסקי, מדענית ראשית, ebay ישראל

מר אורי לוין, מייסד Waze

מר ניסים בראל, יזם חברתי, מייסד  Comsec

הוועידה תארח  בעלי עסקים משפחתיים, נציגי משפחות , פמילי אופיסס ואת צמרת אנשי המקצוע של עולם ניהול העושר מישראל ומהעולם ותעסוק  במגוון של נושאים בתחום הפמילי אופיס וניהול עסקים משפחתיים, אלטרנטיבות השקעה, השקעות חברתיות, פילנתרופיה, הסכמי ממון, היבטים שונים בתחום העסקים המשפחתיים ונושאים קשורים נוספים.

Among our speakers this year:

Share with friends
FacebookLinkedInTwitterGoogle+WhatsAppShare